Punkty7,3na mecz
Zbiórki1,30,7 atak, 0,7 obrona
Asysty0,5na mecz
Przechwyty0,8na mecz
Eval2,8na mecz
PER25,8wskaźnik efektywności
Średnio na mecz w karierze, 6 meczów
Ostatni mecz
Raport meczu10.10.2026, naturoBank Basket Hype 2026/27Wygrana
Rubicola ANGRY BIRDS
80:58
PLUSKI
21PKT
4ZB
0AS
2PRZ
0BL
7EVAL
Rzuty: za 2 9/22, za 3 1/2, osobiste 0/1Pełne statystyki
Skuteczność rzutów
Za 2 punkty
50,0%20/40
Za 3 punkty
16,7%1/6
Osobiste
33,3%1/3
91%
za 2, 40 pktza 3, 3 pktosobiste, 1 pkt
Kariera. Efektywna skuteczność 46,7%.
Formamecz po meczu
WPLUSKI18.10.25PnaturoBank ORŁY15.11.25WNetuno DZIKI29.11.25WBauma MRÓWKI13.12.25WPLUSKI18.04.26WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 7,3. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WPLUSKI18.10.25PnaturoBank ORŁY15.11.25WNetuno DZIKI29.11.25WBauma MRÓWKI13.12.25WPLUSKI18.04.26WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 1,3. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WPLUSKI18.10.25PnaturoBank ORŁY15.11.25WNetuno DZIKI29.11.25WBauma MRÓWKI13.12.25WPLUSKI18.04.26WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 0,8. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
Rekordy kariery
Sezon po sezonieśrednio na mecz
| Sezon | M | PKT | ZB | Atak | Obr. | AS | PRZ | BL | STR | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL | PER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket Hype 2025/26 | 5 | 4,6 | 0,8 | 0,4 | 0,4 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 1,0 | 11/18 | 0/4 | 1/2 | 2,0 | – |
| naturoBank Basket Hype 2026/27 | 1 | 21,0 | 4,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 9/22 | 1/2 | 0/1 | 7,0 | 25,8 |
| Kariera | 6 | 7,3 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 1,2 | 20/40 | 1/6 | 1/3 | 2,8 | 25,8 |
Rzuty: celne/oddane w sezonie. Co to jest PER?
Wszystkie mecze
| Data | Rywal | Wynik | PKT | ZB | AS | PRZ | BL | STR | F | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | PLUSKI | W 80:58 | 21 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 9/22 | 1/2 | 0/1 | 7 |
| 18.04.2026 | PLUSKI | W 81:63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | −2 |
| 13.12.2025 | Bauma MRÓWKI | W 66:51 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2/3 | 0/0 | 0/0 | 3 |
| 29.11.2025 | Netuno DZIKI | W 79:30 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3/4 | 0/2 | 0/0 | 4 |
| 15.11.2025 | naturoBank ORŁY | P 70:73 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1/2 | 0/1 | 1/2 | 0 |
| 18.10.2025 | PLUSKI | W 74:68 | 10 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5/9 | 0/1 | 0/0 | 5 |
Czerwone punkty: mecz powyżej średniej kariery (7,3 pkt).
Kariera
Grał w barwach
Rubicola ANGRY BIRDSBasket Hype 2025/26
Rubicola ANGRY BIRDSnaturoBank Basket Hype 2026/27
Mistrzostwa
Mistrz Basket Hype 2025/26Rubicola ANGRY BIRDS



Bauma MRÓWKI
Netuno DZIKI
naturoBank ORŁY