MKZdjęcie wkrótce
Punkty21,5na mecz
Zbiórki13,55,5 atak, 8,0 obrona
Asysty1,5na mecz
Przechwyty1,5na mecz
Eval15,5na mecz
Średnio na mecz w karierze, 2 mecze
Ostatni mecz
Raport meczu21.02.2026, Basket Hype 2025/26Porażka
Bauma MRÓWKI
60:102
Rubicola ANGRY BIRDS
29PKT
14ZB
1AS
1PRZ
1BL
23EVAL
Rzuty: za 2 11/19, za 3 2/5, osobiste 1/3Pełne statystyki
Skuteczność rzutów
Za 2 punkty
43,8%14/32
Za 3 punkty
21,4%3/14
Osobiste
66,7%6/9
65%21%14%
za 2, 28 pktza 3, 9 pktosobiste, 6 pkt
Kariera. Efektywna skuteczność 40,2%.
Formamecz po meczu
PnaturoBank ORŁY24.01.26PRubicola ANGRY BIRDS21.02.26
Przerywana linia: średnia 21,5. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
PnaturoBank ORŁY24.01.26PRubicola ANGRY BIRDS21.02.26
Przerywana linia: średnia 13,5. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
PnaturoBank ORŁY24.01.26PRubicola ANGRY BIRDS21.02.26
Przerywana linia: średnia 1,5. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
Rekordy kariery
Sezon po sezonieśrednio na mecz
| Sezon | M | PKT | ZB | Atak | Obr. | AS | PRZ | BL | STR | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL | PER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket Hype 2025/26 | 2 | 21,5 | 13,5 | 5,5 | 8,0 | 1,5 | 1,5 | 1,0 | 5,5 | 14/32 | 3/14 | 6/9 | 15,5 | – |
| Kariera | 2 | 21,5 | 13,5 | 5,5 | 8,0 | 1,5 | 1,5 | 1,0 | 5,5 | 14/32 | 3/14 | 6/9 | 15,5 | – |
Rzuty: celne/oddane w sezonie. Co to jest PER?
Wszystkie mecze
| Data | Rywal | Wynik | PKT | ZB | AS | PRZ | BL | STR | F | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Rubicola ANGRY BIRDS | P 60:102 | 29 | 14 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 11/19 | 2/5 | 1/3 | 23 |
| 24.01.2026 | naturoBank ORŁY | P 35:92 | 14 | 13 | 2 | 2 | 1 | 5 | 0 | 3/13 | 1/9 | 5/6 | 8 |
Czerwone punkty: mecz powyżej średniej kariery (21,5 pkt).
Kariera
Grał w barwach
Bauma MRÓWKIBasket Hype 2025/26
Mistrzostwa
Jeszcze bez tytułu. Każdy mistrz kiedyś zaczynał.

naturoBank ORŁY