Punkty10,0na mecz
Zbiórki8,06,0 atak, 2,0 obrona
Asysty3,0na mecz
Przechwyty0,0na mecz
Eval14,0na mecz
PER48,4wskaźnik efektywności
Średnio na mecz w karierze, 1 mecz
Ostatni mecz
Raport meczu10.10.2026, naturoBank Basket Hype 2026/27Wygrana
Rubicola ANGRY BIRDS
80:58
PLUSKI
10PKT
8ZB
3AS
0PRZ
0BL
14EVAL
Rzuty: za 2 2/6, za 3 2/3, osobiste 0/2Pełne statystyki
Skuteczność rzutów
Za 2 punkty
33,3%2/6
Za 3 punkty
66,7%2/3
Osobiste
0,0%0/2
40%60%
za 2, 4 pktza 3, 6 pktosobiste, 0 pkt
Kariera. Efektywna skuteczność 55,6%.
Formamecz po meczu
WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 10,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 8,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 0,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 14,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
Rekordy kariery
Sezon po sezonieśrednio na mecz
| Sezon | M | PKT | ZB | Atak | Obr. | AS | PRZ | BL | STR | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL | PER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| naturoBank Basket Hype 2026/27 | 1 | 10,0 | 8,0 | 6,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2/6 | 2/3 | 0/2 | 14,0 | 48,4 |
| Kariera | 1 | 10,0 | 8,0 | 6,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2/6 | 2/3 | 0/2 | 14,0 | 48,4 |
Rzuty: celne/oddane w sezonie. Co to jest PER?
Wszystkie mecze
| Data | Rywal | Wynik | PKT | ZB | AS | PRZ | BL | STR | F | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | PLUSKI | W 80:58 | 10 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/6 | 2/3 | 0/2 | 14 |
Czerwone punkty: mecz powyżej średniej kariery (10,0 pkt).
Kariera
Grał w barwach
Rubicola ANGRY BIRDSnaturoBank Basket Hype 2026/27
Mistrzostwa
Jeszcze bez tytułu. Każdy mistrz kiedyś zaczynał.


