Punkty9,7na mecz
Zbiórki8,52,7 atak, 5,8 obrona
Asysty0,3na mecz
Przechwyty1,0na mecz
Eval10,2na mecz
PER27,0wskaźnik efektywności
Średnio na mecz w karierze, 6 meczów
Ostatni mecz
Raport meczu10.10.2026, naturoBank Basket Hype 2026/27Porażka
PLUSKI
58:80
Rubicola ANGRY BIRDS
17PKT
18ZB
1AS
3PRZ
2BL
23EVAL
Rzuty: za 2 5/9, za 3 2/7, osobiste 1/1Pełne statystyki
Skuteczność rzutów
Za 2 punkty
56,3%18/32
Za 3 punkty
25,0%5/20
Osobiste
53,8%7/13
62%26%12%
za 2, 36 pktza 3, 15 pktosobiste, 7 pkt
Kariera. Efektywna skuteczność 49,0%.
MVP meczów2 razy
Wszystkie MVPFormamecz po meczu
PRubicola ANGRY BIRDS18.10.25WCZARNE OWCE15.11.25WBauma MRÓWKI29.11.25PnaturoBank ORŁY13.12.25PRubicola ANGRY BIRDS18.04.26PRubicola ANGRY BIRDS10.10.26
Przerywana linia: średnia 9,7. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
PRubicola ANGRY BIRDS18.10.25WCZARNE OWCE15.11.25WBauma MRÓWKI29.11.25PnaturoBank ORŁY13.12.25PRubicola ANGRY BIRDS18.04.26PRubicola ANGRY BIRDS10.10.26
Przerywana linia: średnia 8,5. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
PRubicola ANGRY BIRDS18.10.25WCZARNE OWCE15.11.25WBauma MRÓWKI29.11.25PnaturoBank ORŁY13.12.25PRubicola ANGRY BIRDS18.04.26PRubicola ANGRY BIRDS10.10.26
Przerywana linia: średnia 1,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
Rekordy kariery
Punkty18vs Rubicola ANGRY BIRDS 63:81
18.04.2026 Trójki2vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026, 2× w karierze Zbiórki18vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026 Asysty1vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026, 2× w karierze Przechwyty3vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026 Eval23vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026
18.04.2026 Trójki2vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026, 2× w karierze Zbiórki18vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026 Asysty1vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026, 2× w karierze Przechwyty3vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026 Eval23vs Rubicola ANGRY BIRDS 58:80
10.10.2026
Sezon po sezonieśrednio na mecz
| Sezon | M | PKT | ZB | Atak | Obr. | AS | PRZ | BL | STR | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL | PER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket Hype 2025/26 | 5 | 8,2 | 6,6 | 1,8 | 4,8 | 0,2 | 0,6 | 0,8 | 2,0 | 13/23 | 3/13 | 6/12 | 7,6 | – |
| naturoBank Basket Hype 2026/27 | 1 | 17,0 | 18,0 | 7,0 | 11,0 | 1,0 | 3,0 | 2,0 | 8,0 | 5/9 | 2/7 | 1/1 | 23,0 | 27,0 |
| Kariera | 6 | 9,7 | 8,5 | 2,7 | 5,8 | 0,3 | 1,0 | 1,0 | 3,0 | 18/32 | 5/20 | 7/13 | 10,2 | 27,0 |
Rzuty: celne/oddane w sezonie. Co to jest PER?
Wszystkie mecze
| Data | Rywal | Wynik | PKT | ZB | AS | PRZ | BL | STR | F | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Rubicola ANGRY BIRDS | P 58:80 | 17 | 18 | 1 | 3 | 2 | 8 | 1 | 5/9 | 2/7 | 1/1 | 23 |
| 18.04.2026 | Rubicola ANGRY BIRDSMVP | P 63:81 | 18 | 8 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 6/7 | 2/6 | 0/0 | 18 |
| 13.12.2025 | naturoBank ORŁY | P 53:81 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1/4 | 0/0 | 0/2 | −2 |
| 29.11.2025 | Bauma MRÓWKI | W 83:74 | 8 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1/4 | 1/4 | 3/6 | 0 |
| 15.11.2025 | CZARNE OWCEMVP | W 78:59 | 5 | 13 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 0/2 | 3/4 | 15 |
| 18.10.2025 | Rubicola ANGRY BIRDS | P 68:74 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4/6 | 0/1 | 0/0 | 7 |
Czerwone punkty: mecz powyżej średniej kariery (9,7 pkt).
Kariera
Grał w barwach
PLUSKIBasket Hype 2025/26
PLUSKInaturoBank Basket Hype 2026/27
Mistrzostwa
Jeszcze bez tytułu. Każdy mistrz kiedyś zaczynał.



MVP
naturoBank ORŁY
Bauma MRÓWKI
CZARNE OWCE