Punkty10,8na mecz
Zbiórki4,52,2 atak, 2,2 obrona
Asysty2,2na mecz
Przechwyty2,2na mecz
Eval5,8na mecz
Średnio na mecz w karierze, 4 mecze
Ostatni mecz
Raport meczu21.02.2026, Basket Hype 2025/26Porażka
Bauma MRÓWKI
60:102
Rubicola ANGRY BIRDS
9PKT
3ZB
3AS
2PRZ
0BL
0EVAL
Rzuty: za 2 2/9, za 3 1/1, osobiste 2/2Pełne statystyki
Skuteczność rzutów
Za 2 punkty
50,0%14/28
Za 3 punkty
50,0%3/6
Osobiste
50,0%6/12
65%21%14%
za 2, 28 pktza 3, 9 pktosobiste, 6 pkt
Kariera. Efektywna skuteczność 54,4%.
Formamecz po meczu
WNetuno DZIKI15.11.25PPLUSKI29.11.25PRubicola ANGRY BIRDS13.12.25PRubicola ANGRY BIRDS21.02.26
Przerywana linia: średnia 10,8. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WNetuno DZIKI15.11.25PPLUSKI29.11.25PRubicola ANGRY BIRDS13.12.25PRubicola ANGRY BIRDS21.02.26
Przerywana linia: średnia 4,5. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WNetuno DZIKI15.11.25PPLUSKI29.11.25PRubicola ANGRY BIRDS13.12.25PRubicola ANGRY BIRDS21.02.26
Przerywana linia: średnia 2,3. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
Rekordy kariery
Sezon po sezonieśrednio na mecz
| Sezon | M | PKT | ZB | Atak | Obr. | AS | PRZ | BL | STR | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL | PER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket Hype 2025/26 | 4 | 10,8 | 4,5 | 2,2 | 2,2 | 2,2 | 2,2 | 0,0 | 6,2 | 14/28 | 3/6 | 6/12 | 5,8 | – |
| Kariera | 4 | 10,8 | 4,5 | 2,2 | 2,2 | 2,2 | 2,2 | 0,0 | 6,2 | 14/28 | 3/6 | 6/12 | 5,8 | – |
Rzuty: celne/oddane w sezonie. Co to jest PER?
Wszystkie mecze
| Data | Rywal | Wynik | PKT | ZB | AS | PRZ | BL | STR | F | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Rubicola ANGRY BIRDS | P 60:102 | 9 | 3 | 3 | 2 | 0 | 8 | 2 | 2/9 | 1/1 | 2/2 | 0 |
| 13.12.2025 | Rubicola ANGRY BIRDS | P 51:66 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1/5 | 0/0 | 1/2 | 1 |
| 29.11.2025 | PLUSKI | P 74:83 | 25 | 8 | 2 | 2 | 0 | 11 | 2 | 10/12 | 1/3 | 2/4 | 18 |
| 15.11.2025 | Netuno DZIKI | W 63:32 | 6 | 2 | 3 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1/2 | 1/2 | 1/4 | 4 |
Czerwone punkty: mecz powyżej średniej kariery (10,8 pkt).
Kariera
Grał w barwach
Bauma MRÓWKIBasket Hype 2025/26
Sport Shop MrówkinaturoBank Basket Hype
Mistrzostwa
Jeszcze bez tytułu. Każdy mistrz kiedyś zaczynał.


Sport Shop Mrówki
PLUSKI
Netuno DZIKI