Punkty23,0na mecz
Zbiórki9,03,0 atak, 6,0 obrona
Asysty1,0na mecz
Przechwyty3,0na mecz
Eval22,0na mecz
PER40,4wskaźnik efektywności
Średnio na mecz w karierze, 1 mecz
Ostatni mecz
Raport meczu10.10.2026, naturoBank Basket Hype 2026/27MVP meczu
Rubicola ANGRY BIRDS
80:58
PLUSKI
23PKT
9ZB
1AS
3PRZ
0BL
22EVAL
Rzuty: za 2 6/12, za 3 3/9, osobiste 2/3Pełne statystyki
Skuteczność rzutów
Za 2 punkty
50,0%6/12
Za 3 punkty
33,3%3/9
Osobiste
66,7%2/3
52%39%
za 2, 12 pktza 3, 9 pktosobiste, 2 pkt
Kariera. Efektywna skuteczność 50,0%.
MVP meczów1 raz
Wszystkie MVPFormamecz po meczu
WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 23,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 9,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 3,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WPLUSKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 22,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
Rekordy kariery
Sezon po sezonieśrednio na mecz
| Sezon | M | PKT | ZB | Atak | Obr. | AS | PRZ | BL | STR | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL | PER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| naturoBank Basket Hype 2026/27 | 1 | 23,0 | 9,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 6/12 | 3/9 | 2/3 | 22,0 | 40,4 |
| Kariera | 1 | 23,0 | 9,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 6/12 | 3/9 | 2/3 | 22,0 | 40,4 |
Rzuty: celne/oddane w sezonie. Co to jest PER?
Wszystkie mecze
| Data | Rywal | Wynik | PKT | ZB | AS | PRZ | BL | STR | F | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | PLUSKIMVP | W 80:58 | 23 | 9 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6/12 | 3/9 | 2/3 | 22 |
Czerwone punkty: mecz powyżej średniej kariery (23,0 pkt).
Kariera
Grał w barwach
Rubicola ANGRY BIRDSnaturoBank Basket Hype 2026/27
Mistrzostwa
Jeszcze bez tytułu. Każdy mistrz kiedyś zaczynał.



