Punkty21,0na mecz
Zbiórki7,05,0 atak, 2,0 obrona
Asysty3,0na mecz
Przechwyty3,0na mecz
Eval18,0na mecz
PER37,2wskaźnik efektywności
Średnio na mecz w karierze, 1 mecz
Ostatni mecz
Raport meczu10.10.2026, naturoBank Basket Hype 2026/27MVP meczu
Sport Shop Mrówki
72:26
Netuno DZIKI
21PKT
7ZB
3AS
3PRZ
2BL
18EVAL
Rzuty: za 2 8/15, za 3 1/8, osobiste 2/4Pełne statystyki
Skuteczność rzutów
Za 2 punkty
53,3%8/15
Za 3 punkty
12,5%1/8
Osobiste
50,0%2/4
76%14%10%
za 2, 16 pktza 3, 3 pktosobiste, 2 pkt
Kariera. Efektywna skuteczność 41,3%.
MVP meczów1 raz
Wszystkie MVPFormamecz po meczu
WNetuno DZIKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 21,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WNetuno DZIKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 7,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WNetuno DZIKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 3,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
WNetuno DZIKI10.10.26
Przerywana linia: średnia 18,0. Czerwony słupek: najlepszy mecz, szary: wartość ujemna.
Rekordy kariery
Sezon po sezonieśrednio na mecz
| Sezon | M | PKT | ZB | Atak | Obr. | AS | PRZ | BL | STR | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL | PER |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| naturoBank Basket Hype 2026/27 | 1 | 21,0 | 7,0 | 5,0 | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 8/15 | 1/8 | 2/4 | 18,0 | 37,2 |
| Kariera | 1 | 21,0 | 7,0 | 5,0 | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 8/15 | 1/8 | 2/4 | 18,0 | 37,2 |
Rzuty: celne/oddane w sezonie. Co to jest PER?
Wszystkie mecze
| Data | Rywal | Wynik | PKT | ZB | AS | PRZ | BL | STR | F | Za 2 | Za 3 | Osob. | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Netuno DZIKIMVP | W 72:26 | 21 | 7 | 3 | 3 | 2 | 0 | 2 | 8/15 | 1/8 | 2/4 | 18 |
Czerwone punkty: mecz powyżej średniej kariery (21,0 pkt).
Kariera
Grał w barwach
Sport Shop MrówkinaturoBank Basket Hype 2026/27
Mistrzostwa
Jeszcze bez tytułu. Każdy mistrz kiedyś zaczynał.



